۱۰۰ مدل ژست عکاسی عاشقانه دونفره 👩‍❤️‍👨

عاشقانه عکس بگیرید :)

150 ژست عکاسی عاشقانه دونفره

بهترین دوران زندگی، زمانی‌ست که ما در کنار همسر یا پارتنر خود هستیم. عکاسی هم چیزی نیست جز ثبت لحظات زیبای زندگی. به این بهونه، ما حدود 150 عکس از بهترین ژست‌های عاشقانه دونفره را در حالات و لوکیشن‌های متفاوت انتخاب کردیم و الان در مقابل نگاه‌تون قرار دارد.

اگر دنبال ژست خاصی مثل ژست عاشقانه دونفره در دریا، پارک و یا حتی در ماشین هستید، برای جستجوی سریع‌تر از فهرست مطالب کمک بگیرید.

برای مشاهده بزرگ‌تر و دانلود هر عکس، روی آن کلیک کنید

راهنمای دانلود عکس‌ها از سایت

فهرست مطالب

توجه داشته باشید که از نوع حالت دست‌ها، چهره، نوع نگاه و پاها الهام بگیرید زیرا شما می‌توانید از یک ژست در هر مکانی استفاده کنید.

ژست عکس عاشقانه دونفره در طبیعت

پرطرفداترین ژست، عکاسی دونفره عاشقانه در طبیعت است. عکاسی در طبیعت همچون در دریا، جنگل، مزرعه و… به دلیل زیبایی بی‌چون و چرای طبیعت و همچنین نور طبیعی خورشید جزو بهترین عکس‌ها خواهد شد. فقط کافیست شما نیز یکی از ژست‌های زیر را انتخاب کرده و بهترین عکس‌ها را از خودتان ثبت کنید. سعی کنید از خشک بودن در ژست‌ها خودداری کنید و فراموش نکنید که حتما لبخند بزنید.

از این عکس‌ها می‌توانید برای پست، استوری و یا پروفایل اینستاگرام استفاده کنید.

ژست عکس عاشقانه دونفره در مزرعه

عکس عاشقانه دونفره در فضای باز

عکس عاشقانه دونفره در دریا و رودخانه

عکس عاشقانه دو نفره در خانه

حتی اگر قصد بیرون رفتن از منزل را نیز ندارید نیز می‌توانید عکس‌های زیبایی را از خودتان بگیرید. برای عکاسی در منزل سعی کنید که نکات زیر را رعایت کنید:

  • سعی کنید در روز عکاسی کنید تا نور محیط کافی باشد. هر چقدر روشنایی محیط بیشتر باشد، احساس آرامش و راحتی بیشتر در عکس خودش را بروز می‌دهد.
  • المان‌های اضافی را از کادر خود حذف کنید. عکس شلوغ باعث کمتر دیده شدن سوژه می‌شود.
  • سعی کنید لباس‌های متفاوتی از لحاظ رنگی بپوشید. مثلا اگر بک‌گراند خانه‌تان که شامل مبل، دیوار و پرده می‌باشد سفید است، شما لباس‌های رنگی و یا مشکی بپوشید.

عکس عاشقانه دو نفره خودمونی

دانلود رایگان pdf کتاب آموزش انواع ژست‌های حرفه‌ای در عکاسی

ژست عکس عاشقانه دونفره در پارک

لوکیشن پارک ترکیبی است از طبیعت و فضای شهری و دسترس‌پذیرترین لوکیشن برای عکس‌های عاشقانه دو نفره است. معمولا در فصل‌های پاییز و بهار، عکاسی در پارک بهترین انتخاب عکس دونفره‌ است زیرا المان‌هایی مثل برگ زرد و نارنجی درختان یا شکوفه درختان زیبایی خاصی به عکس می‌بخشد.

مدل عکس عاشقانه دونفره در پارک

ژست عکس عاشقانه دونفره در خیابان

ژست عکس عاشقانه دونفره در ماشین

در عکاسی ما محدودیتی در انتخاب لوکیشن نداریم و شما حتی می‌توانید حتی در ماشی ن نیز بهترین عکس‌های خود را بگیرید. توجه داشته باشید که لباس‌های متفاوتی از نظر رنگ با روکش و بدنه خودرو بپوشید که عکس زیباتر شود. حتی می‌توانید خودرو، موتورسیکلت و یا دوچرخه خود را به عنوان المان اضافی به کادر خود اضافه کنید تا تنوع بیشتری به عکس‌های عاشقانه خود بدهید.

ژست عکس عاشقانه دونفره با موتور سیکلت، دوچرخه و هواپیما

ژست عکس عاشقانه دونفره زمستانی

ژست عکس عاشقانه دونفره برفی

ژست عکس عاشقانه دونفره مناسبتی

وقتی می‌خواهیم جشن تولد بگیریم یا مراسم بله‌برون یا عقد برگزار کنیم و یا هدیه‌ای در روز ولنتاین بدهیم، چه بهتر که این روز به یاد ماندنی را با بهترین ژست‌های مناسبتی خاطره‌ساز کنیم. تغییر عمق میدان و تاری سوژه از بهترین ترفندها برای عکاسی عاشقانه‌ست. گل رز قرمز بهترین وسیله‌ برای عکاسی دونفره عاشقانه است.

ژست عکس عاشقانه دونفره عقد، بله برون و تولد

ژست عکس عاشقانه دونفره در خانه قدیمی

خلاصه کلام

ما در این مقاله، 150 ژست مختلف مخصوص عکس‌های دونفره عاشقانه را برای شما عزیزان آماده کردیم تا با گرفتن عکس‌های زیباتر بر شادی و خوشی بیشتر شما بیافزاییم و این شادی را با همه به اشتراک بگذاریم. هدف ما کمک به شما در ثبت عکس‌هایی زیبا از مهمترین روزهای زندگی‌تان است.

حتما نظر، پیشنهاد و سوالات‌تان را در قسمت نظرات از ما بپرسید و این مقاله را برای دوستانتون ارسال کنید و مقاله را هم لایک کنید.
خوش‌عکس باشید😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *