بیش از ۱۰۰ عکس یلدایی دخترانه و دونفره 🍉🍉

یلدایی عکس بگیرید :)

120 ژست عکاسی یلدایی یادتوت

شب یلدا طولانی ترین شب سال است و خانواده‌های ایرانی به بهانه این سنت کهن ایرانی دور هم جمع شده و شب را به شادی و تفریح می‌گذارند. شب یلدا، شب شلوغ عکاسان نیز است چون ثبت خاطرات این شب بسیار ماندگار خواهد شد. یادتوت به کمک شما عکاسان آمده است.

  ما 120 ژست جذاب و متفاوت را برای شمایی که دنبال تنوع در شب یلدا هستید، آماده کرده‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر دنبال ژستی خاص مثل ژست تکی دخترانه، دونفره یا کودک هستید، برای جستجوی سریع‌تر از فهرست مطالب کمک بگیرید.

برای مشاهده بزرگ‌تر و دانلود هر عکس، روی آن کلیک کنید

راهنمای دانلود عکس‌ها از سایت

فهرست مطالب

از نوع حالت دست‌ها، چهره، نوع نگاه و پاها الهام بگیرید زیرا شما می‌توانید از یک ژست در هر مکانی استفاده کنید.

ژست عکس دخترانه شب یلدا

پرطرفداترین ژست، عکاسی تکی دخترانه در شب یلدا است. برای این شب طولانی بهتر است لباس‌ها و تم بک‌گراند عکس، یلدایی باشد. معمولا استفاده از رنگ قرمز و استفاده از میوه‌های قرمز مثل انار، هندوانه و سیب قرمز و یا خرمالو بسیار در جذابیت عکس کمک می‌کند. خواندن دیوان حافظ و فال گرفتن نیز از رسوم شب یلدا است، می‌توانید از دیوان حافظ هم برای عکاسی استفاده کنید.

از این عکس‌های یلدایی‌تان می‌توانید برای پست، استوری و پروفایل اینستاگرام استفاده کنید.

ژست شب یلدا با دیوان حافظ

ژست دخترانه یلدایی با انار

ژست دخترانه شب یلدا با تم یلدایی

ژست مخصوص شب یلدا با سبد میوه

عکس یلدایی دخترانه با هندوانه

دانلود رایگان pdf کتاب آموزش انواع ژست‌های حرفه‌ای در عکاسی

ایده عکس یلدایی دو نفره ❤️❤️

یکی از رسوم رایج در اقوام ایرانی در شب یلدا این است که تازه‌ دامادها برای تازه عروس‌ها یلدایی (میوه، آجیل و لباس زمستانی) می‌برند. عکاس در این شب زیبا را با ژست‌های متنوع و جذاب که برای شما تهیه کردیم، از دست ندهید.

ژست عکس دونفره یلدایی

ژست عکس شب یلدا مادر دختری

عکاسی مادر دختری هم از جمله عکس‌های شب طولانی یلدا است. معمولا این عکس‌ها در کنار تم‌ یلدایی گرفته می‌شود.

ایده عکاسی یلدایی کودک 👧🏻

کودکان جزو مهمترین رکن مجلس شب یلدا هستند. عکاسی از کودکان به عنوان یادگاری از این شب، بسیار  حرکت خوبی از جانب خانواده است. استفاده از این ژست‌ها که با تم یلدایی، انار یا دیوان حافظ زیباتر می‌شوند، عکس شما جذاب‌تر و متنوع‌تر می‌کند.

ژست عکس بچه با تم یلدایی

ژست عکس کودک با انار

ژست عکس بچه با دیوان حافظ

خلاصه کلام

ما در این مقاله، 120 ژست مختلف مخصوص شب یلدا را برای شما عزیزان آماده کردیم تا با گرفتن عکس‌های زیباتر بر شادی و خوشی بیشتر شما بیافزاییم و این شادی را با همه به اشتراک بگذاریم. هدف ما کمک به شما در ثبت عکس‌هایی زیبا از مهمترین روزهای زندگی‌تان است.

حتما نظر، پیشنهاد و سوالات‌تان را در قسمت نظرات از ما بپرسید و این مقاله را برای دوستانتون ارسال کنید و مقاله را هم لایک کنید.
خوش‌عکس باشید😊

3 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *